Balküpü Duyuru Sayfası


Web Peletli Küspe Randevusu İçin Bu Linke Tıklayınız.

Şirketimizin ürettiği SEMİR Peletli küspe için yoğun bir ilgiyle karşılaşıyoruz. Sizlerde takdir edersiniz ki; bu yoğun talebin hepsini karşılamamız mümkün gözükmemektedir. Mevcut kapasitemizde gelecek yıllarda artış olana kadar bölgenizdeki Semir Peletli satıcılarından taleplerinizi karşılamanızı saygı ile öneriyoruz.

Sizlerin değerli zamanınızı iyi değerlendirmek ve şirketimizin zaman yönetimine katkı sağlamanız adına bu önerimiz doğrultusunda hareket edilmesi faydalı olacaktır.

1. Şirketimizden Semir Peletli alım için 30.10.2020 tarihi saat 11.00'den itibaren randevu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

2. Aksaray Konya yolu 33. Km'deki fabrikamızdaki adresimiz teslimi, Semir Peletli ton fiyatı 1.400 TL +KDV ( KDV oranı % 0 ) olup randevu alımlarınızı yaparken bu fiyatı göz önünde bulundurmanızı hatırlatırız

3. Saat 11.00 - 14.00 arasında Randevu alamadığınız taktirde saat 14.00 de yayımlanacak 2. Randevu listesinden tekrar deneme yapınız.

4. Semir Peletli alımı için gelen araç sürücülerinin; ( bir kişiden fazla kişi fabrika girişine alınmayacaktır) fabrikamızca belirlenen Covid kurallarına ve fabrika girişinden itibaren Maske, Sosyal mesafe,Hijyen kuralları vb pandemi kurallarına uymaları zorunluluktur. Aksi taktirde ilgili sürücünün fabrikaya tekrar girişine izin verilmeyecektir.

Sağlıklı günler dileriz.